0905 523 995

ON-LINE OBCHOD

Vitajte

 #Ahoj maturanti 

Na prahu dospelosti si mladí ľudia so zelenou stužkou – dávnym symbolom nádeje – štrngajú sklenými pohárikmi na svoju úspešnú budúcnosť. Zbierajú črepinky zo spoločnej triednej čaše či vázy, aby si „zabezpečili“ maturitný úspech. Potom, keď toto krásne obdobie pominie, nostalgicky spomínajú na svoje študentské časy, ktoré im z času na čas pripomenie pohľad na pohárik s kúskom „zázračnej“ črepiny.

Od roku 1992 už po 28-krát prichádzame i k Vám s ponukou gravírovaného skla a maturitných stužiek ku stužkovej slávnosti. Ide o spôsob umeleckého rytia technikou matného  brúsu pomocou diamantovej mikrobrúsky. Kvalitu našej práce a poskytovaných služieb môžu posúdiť a potvrdiť Vaši starší spolužiaci a ich triedni profesori. Preto nezaváhajte, a takouto jedinečnou a originálnou pamiatkou si uchovajte spomienky na krásne chvíľe mladosti.

Slávnosť odovzdávania maturitných stužiek prežívate iba raz za život..  Preto skôr ako sa rozhodnete, komu dáte dôveru pri vyhotovení Vaších pohárikov na stužkovú slávnosť, overte si kvalitu práce, poskytovaných služieb a finálnu cenu vrátane zliav a dopravných nákladov u Vaších starších spolužiakov alebo ich triednych profesorov.

Za nás hovoria 27-ročné skúsenosti, spokojnosť naších zákazníkov a konečná cena, ktorú okamžite vidite v on-line nákupe.

Prajeme Vám veľa šťastia.

Zostávame s pozdravom a tešíme sa na spoluprácu.

      Ing. Vladimír Mišík, Ing. Anna Mišíková 

On-line nákup: 0 €

Partneri

Maturitné oznámenia
Maturitné oznámenia


Dodávateľ skla