0905 523 995

ON-LINE OBCHOD

Vitajte

 
Ako objednať
 
Na tejto stránke Vám ponúkame návod, ako si vytvoriť nezáväznú kalkuláciu, a v prípade Vášho záujmu i objednávku.
Veľmi úspešným marketingovým ťahom je ponúknuť SUPER zľavy, GRÁTIS služby, vyčísliť neúčtovanú sumu, ktorú "ušetríte", hoci výsledná suma je oveľa väčšia ako predpokladaná.
 
S nami nemusíte počítať, koľko ušetríte. U nás si hneď spočítate, koľko zaplatíte. Po doplnení Vašich údajov sa kalkulácia (záložka č. 6) môže zmeniť na objednávku (záložka č. 7), ktorú môžete pohodlne odoslať on-line.
  
Postupujte nasledovne:
 • Pre bezproblémovú funkciu online nákupu je potrebné nastaviť povolenie " cookies " !  
Výber pohárikov pre študentov.
 • Z ľavého menu si z ponuky  Poháriky pre študentov  vyberte Váš pohárik. Ak chcete, môžete pridať pieskovanie spodnej časti resp. farebnú úpravu. Zadajte počet pohárikov a cez voľbu Objednať gravírovanie potvrďte Váš výber.

 • Vyberte Vami požadované gravírovanie na pohárik /Okrajový dekor, Obrázok/. V prípade vlastného návrhu okrajového dekoru, obrázku pripojte cez ponuku Prehľadávať príslušný súbor.

 • Vyberte si z ponuky Písmo pre gravírovanie mien /prezývok/. Ak to bude možné, vzhľadom na požadované gravírovanie a texty /roky, trieda, dátum .../, bude tento typ písma použitý i v uvedených textoch. Pokiaľ to nebude možné z hľadiska veľkosti písma a veľkosti pohárika, bude použitý iný typ písma, spravidla 11 SW.

 • Zadajte požadovaný Text. Aby bol text zobrazený v online nákupe, musí byť políčko označené a v textovom okne vypísaný príslušný text.

 • Ak chcete niektorú z položiek opraviť, môžete sa vrátiť cez ponuku Späť alebo cez jednotlivú záložku v hornom paneli. Ponukou "Uložiť a pokračovať "  sa Vám v   záložke č .  6. Kalkulácia    zobrazí rekapitulácia výberu. Pokiaľ chcete v tejto časti zmeniť alebo zrušiť Váš výber, môžete tak urobiť cez ponuku Zmeniť [Zrušiť položku]

 • V ďalšej časti doplňte do zoznamu príslušné mená resp. prezývky s príslušým počtom ks / napr. Anička ..... 3 ks/. Ak si chcete objednať pohárik naviac ako náhradu v prípade rozbitia pred stužkovou, vypíšte namiesto mena text „ bez mena „ a počet ks, alebo napíšte menši počet mien ako je objednaných pohárikov. V druhom prípade Vás program upozorní, že Počet mien je menší ako počet pohárikov! V prípade, že uvediete do zoznamu mien väčší počet mien ako je počet pohárikov, program automaticky opraví celkový počet pohárikov a upozorní Vás na túto skutočnosť hlásením Počet pohárikov s menom prevýšil celkový počet pohárikov, preto bol celkový počet upravený!

 • Po vypísaní menného zoznamu môžete pokračovať pridaním čiaš, vázy cez výber "Uložiť a pridať čašu, vázu". Ak nepožaduje čaše a vázy pre profesorov môžete pokračovať výberom "Uložiť a pokračovať ".

 • Po doplnení identifikačných udajov cez Prihlásenie alebo priamo v časti 7. Objednávka môžete Vašu Kalkuláciu zmeniť na Objednávku a pohodlne odoslať

 • Správne odoslanie objednavky je na záver potvrdené vetou: "Objednávka bola odoslaná." Objednávka je automaticky generovaná serverom a preposlaná nášmu obchodnému oddeleniu, a zároveň Vám na Vašu e-mailovú adresu. Preto Vás prosime, aby ste  pred odoslaním objednávky skontrolovali správnosť uvedenej emailovej adresy. Ak Vám objednávka neprišla na Vami uvedený email, informujte sa u nás, či sme Vašu objednávku dostali.

Výber čaše, vázy pre profesorov. 
 • Z ľavého menu si z ponuky Čaše a vázy pre profesorov vyberte druh čaše, vázy. Do tejto ponuky sa dostanete i potvrdením menného zoznamu pri výbere pohárikov pre študentov cez výber "Uložiť a pridať čašu, vázu". Ak chcete, môžete pridať pieskovanie spodnej časti a farebnú úpravu. Zadajte počet a cez voľbu Objednať gravírovanie potvrďte Váš výber. Ak zadáte väčší počet ako 1 ks, budú všetky čaše gravírované rovnako.

 • Vyberte Vami požadované gravírovanie /okrajový dekor, obrázok/. V prípade vlastného návrhu okrajového dekoru, obrázku pripojte cez ponuku Prehľadávať príslušný súbor.

 • Vyberte si z ponuky typ písma pre gravírovanie textu u čaše v počte slov do 20. Pri väčšom počte slov sa používa font č. 11 SW /viď Váza 25 cm s menami študentov/.

 • Zadajte požadovaný text. Aby program správne počítal cenu gravírovania podľa počtu uvedených slov, musí byť text v textovom okne uvedený tak ako ho chcete gravírovať. Ak chcete na čašu gravírovať mená študentov, musíte ich všetky vypísať (napr. Janka Samko Janka Jozef Janka …). Mená, ktoré sa vyskytujú viac krát treba toľkokrát vypísať, koľkokrát sa vyskytujú (nie Janka 3x, ako je to v prípade mien študentov, ale Janka Janka Janka). Jednotlivé slová oddeľte medzerou, alebo riadkovaním. Príklad písania textu:

             4.D
         2016-2020
         Ďakujeme
  Ad revidendum 2025
     

  Prípadný text, ktorým chcete niečo upresniť uveďte do poznámky v závere objednávky, v opačnom prípade ho bude program počítať do ceny gravírovania.

 • Počet čiaš nie je obmedzený. Ďalšie čaše pridajte rovnakým spôsobom. Ak chcete viac čiaš /váz/ rovnakého druhu s odlišným gravírovaním, musíte každú zadať ako 1 ks, a zmeniť text gravírovania. Ak chcete niektorú z položiek opraviť, môžete sa vrátiť cez ponuku Späť.

 • Ponukou Uložiť a pokračovať  sa Vám v online nákupe zobrazí rekapitulácia výberu. Pokiaľ chcete v tejto časti zmeniť alebo zrušiť Váš výber, môžete tak urobiť cez ponuku Zmeniť [Zrušiť položku].

 • V hornej časti ľavého menu online nákup vidíte aktuálny stav Vášho výberu, zhodného s rekapituláciou v spodnej časti.

 • Ponukou Uložiť a pokračovať po doplnení identifikačných udajov cez Prihlásenie alebo priamo v časti 7. Objednávka môžete Vašu Kalkuláciu zmeniť na Objednávku a pohodlne  ODOSLAŤ.

 • Správne odoslanie objednavky je na záver potvrdené vetou: "Objednávka bola odoslaná." Objednávka je automaticky generovaná serverom a preposlaná nášmu obchodnému oddeleniu, a zároveň Vám na Vašu e-mailovú adresu. Preto Vás prosime, aby ste pred odoslaním objednávky skontrolovali správnosť uvedenej emailovej adresy. Ak Vám objednávka neprišla na Vami uvedený email, informujte sa u nás, či sme Vašu objednávku dostali.

                                                                             Prajeme vám príjemný nákup.

                                                                                                                                            Ing. Vladimír Mišík, Ing. Anna Mišíková.

On-line nákup: 0 €

Partneri

Maturitné oznámenia
Maturitné oznámenia


Dodávateľ skla