0905 523 995

ON-LINE OBCHOD

Vitajte

Prečo nakupovať u nás?


11 dôvodov prečo poháre na stužkovú objednávať u nás:          
 
1. ŠIROKÝ SORTIMENT A KVALITA SKLA
 
Naša prevádzka sa nachádza 20 km od značkového slovenského výrobcu skla s viac ako stodvadsaťpäť ročnou tradíciou - RONA a.s. Lednické Rovne, kde nakupujeme požadovanú surovinu, vďaka čomu môžeme neustále rozširovať sortiment ponúkaného tovaru. Osvedčený systém práce nám umožňuje rýchlo a efektívne dopĺňať zásoby. Toto je náš sklad. Neustále sa snažíme ponúkať Vám nové druhy pohárikov, písma, obrázky, zľavy a akcie podľa podnetov vašich staršich spolužiakov.

2. GARANCIA NAJLEPŠEJ CENY

Vďaka skutočnosti, že nakupujeme surovinu za veľkoobchodné ceny priamo u výrobcu, snažíme sa minimalizovať ceny k Vašej spokojnosti. Ak Vám predsa konkurencia ponúkne lepšie cenové podmienky, napíšte nám, alebo prezvoňte. My vám dáme najlepšiu cenu na trhu !
Chcete si objednať poháriky na stužkovú práve u nás, ale konkurencia Vám ponúka nižšiu cenu? Stačí ak nám to doložíte konkrétnou ponukou a my Vám tento tovar alebo služby, pokiaľ nám to možnosti dovolia, ponúkneme za cenu ešte nižšiu!
V záujme objektívneho porovnania ostatných podmienok konkurenčnej ponuky a následného zákazníckeho servisu Vám odporúčame informovať sa u konkurenčnej firmy, či je v cene zahrnutá doprava tovaru, či gravírované obrázky a písmo sú plne vybrúsené, tak ako ich vidíte u nás, nie kontúrové, t. j. brúsené iba obrysovou čiarou /kontúrou/. Informujte sa, či obdržíte daňový doklad a s tým spojený nárok na záruku a reklamáciu, či ponúkané sklo je od slovenských výrobcov /sklo dovážané z tretích krajín je síce lacnejšie, ale cene zodpovedá i "kvalita"/. V neposlednom rade si pozrite výpis firmy z Obchodného alebo Živnostenského registra, odkedy firma pôsobí, aké má skúsenosti atď. Mnohé firmy totiž praktizujú filozofiu, že jeden krát Vás „dobehnúť“ môžu, lebo druhý krát už stužkovú nebudete mať. Preto je jediným lákadlom ponúkaná cena. V snahe zabrániť takýmto praktikám sme ochotní ponúknuť Vám cenu, ktorá bude pre Vás prijateľná.
Preto sa Vám oplatí prísť k nám, zavolať, alebo poslať email a oznámiť nám rozdiel v cene, pretože zväčša máme ešte lepšiu cenu, ale naše stránky nemuseli byť práve kompletne aktualizované.
 
3. ZĽAVY
 
Tradičnou ponukou, ktorá každého poteší sú naše zľavy. Sú určené predovšetkým pre tých, ktorí si starosť o poháriky na stužkovú nenechávajú na poslednú chvíľu. I pre nás je lepšie, keď môžeme v kľude pripraviť vaše poháriky tak, aby sme Vám ich mohli dodať do letných prázdnin, prípadne v priebehu septembra (5-15%). Daľšie zľavy záležia i od vás. Ak ste dobrí manažéri a odošlete v jeden den viac objednávok z vašej školy, ziskate vy i každá trieda, ktorá odošle objednávku zľavu rovnajúcu sa počtu odoslaných objednávok (2-5%). A ak to je ešte málo, môžete získať množstevnú zľavu až do výšky 10% z celej hodnoty vašej objednávky pokiaľ táto bude nad 140 €. Využite naše služby a môžete získať až 30% - nú zľavu.
 
4. VEĽKÉ SKÚSENOSTI
 
Asi najväčšou výhodou za 27 rokov pôsobenia na trhu sú veľké skúsenosti a meno firmy. Vďaka dlhoročnému pôsobeniu na Slovenskom trhu a kvalite naších služieb nás už poznajú i vaši profesori, z ktorých mnohí nám každoročne vyjadrujú svoju spokojnosť. Už 27 rokov sme verní svojmu menu, na rozdiel od firiem, ktoré názov menia každý rok. Sme malá rodinná firma, preto nie je naším cieľom byť najväčší. Naším cieľom je byť NAJLEPŠÍ !!!
 
5. DAŇOVÝ DOKLAD
 
U nás je samozrejmosťou, že každá úhrada, alebo odovzdanie tovaru je na základe príslušného dokladu /preddavková faktúra, odovzdávacia faktúra/. Na základe tohto dokladu máte nárok na záruku a reklamáciu /viď Obchodné podmienky/. Až 90% úhrad je realizovaných na podnikateľský účet, ktorý je evidovaný na Daňovom úrade v Pov. Bystrici, čo svedčí o serióznosti nášho podnikania.
 
6. DOPRAVA TOVARU ZDARMA
 
Staráme sa o to, aby sa výrobky, ktoré si u nás objednáte, dostali až k Vám. Pri celkovej cene nákupu nad 100 € Vám doručíme tovar ZDARMA, osobne alebo v spolupráci so Slovenskou poštou.
 
7. INTERNETOVÝ OBCHOD 
 
Čas sú peniaze. Aby ste si mohli objednať vytúžený pohárik kedykoľvek a nemuseli kvôli nákupu navštíviť našu prevádzkareň, poskytujeme Vám možnosť nákupu cez internet. Navštívte náš online obchod zistite presnú cenu a objednajte si pohodlne pohárik na pamiatku podľa Vašich predstáv a možností.
 
8. INFO LINKA
 
Aby sme Vám ušetrili peniaze za telefón, možete nám v čase od 9.00 – 17.00 prezvoniť na  0905 523 995 a my Vás zavoláme.
 
9. SLUŽBY
 
"Náš zákazník - náš pán !" Práve tejto zásade vďačíme za profesionálny rast našej firmy. Táto filozofia z nás urobila jedného z najserióznejších partnerov na trhu a Vašu dôveru si vážime.
  
10. POČÚVAME VÁS
 
Zaujíma nás Váš názor na naše služby a na naše produkty. Preto Vám na  nezávislom portáli Heureka.sk resp. stuzkova.com prinášame hodnotenia naších zákazníkov na  naše produkty a služby. Ak chcete adresovať Váš názor na naše služby a na naše produkty priamo nám, Napíšte nám. Či už je hodnotenie kladné alebo záporné, Váš názor si ceníme a učíme sa z neho.
  
11. VYHRAJTE
 
Ak sa rozhodnete zveriť nám dôveru pri vyhotovení vaších pohárikov na stužkovú slávnosť, máte zároveň možnosť hrať s nami o zaujímavé peňažné ceny:
 
 
 
1. cena  150 EUR 
 
2. cena  100 EUR 
 
3. cena      50 EUR 
 
Viac sa dozviete na stránke Súťaž.                     Prajeme Vám príjemný nákup.                    Ing. Vladimír Mišík, Ing. Anna Mišíková.

 

On-line nákup: 0 €

Partneri

Maturitné oznámenia
Maturitné oznámenia


Dodávateľ skla