0905 523 995

ON-LINE OBCHOD

Heureka! Stužková.com

Ste maturanti a potrebujete Poháre na stužkovú? Idete sa vydávať a nemáte Svadobné poháre? Alebo chcete prezentovať svoju firmu pred obchodným partnerom a hľadáte serióznu firmu, ktorá vám vyrobí Firemné prezenty? Skúste to cez Heureku!

Heureka!

je nezávislý nákupný radca, ktorý Vám poradí, ako vybrat nejlepší produkt za výhodnú cenu. Zároveň prináša uživateľské recenzie produkov a služieb internetových obchodov, které vedú k úspěšnému nákupu.

Čo to je Overené zákazníkmi

Overené zákazníkmi je nová služba Heureky, ktorá zaisťuje nezávislé hodnotenie obchodov iba od reálnych zákazníkov a tým dáva nakupujúcim informáciu o tom, aké kvalitné sú služby daného obchodu.

Prečo Overené zákazníkmi?

Na internete existuje veľa služieb, ktoré sa pokúšajú o hodnotenie obchodov. Bohužiaľ ani jedna z nich nepamätá na to, že hodnotiť obchod by mali predovšetkým samotní zákazníci toho obchodu. Tým, že hodnotenie býva otvorené, môžu svoj obchod hodnotiť sami majitelia (samozrejme pozitívne) alebo naopak konkurencia (samozrejme negatívne). Z takého hodnotenia sa stáva nepoužiteľný aspekt pre rozhodovanie, v ktorom obchode nakúpiť.

Práve preto prichádza Heureka.sk s nezávislou službou Overené zákazníkmi.

Ako funguje Overené zákazníkmi?

Overené zákazníkmi sa pýta iba zákazníkov, ktorí v obchode nakúpili. Robí to zasielaním dotazníku 10 dní po nákupe. Cieľom je získať objektívny a overený názor na kvalitu obchodu, ktorý dá vyniknúť kvalite a minimalizuje falošné hodnotenia.

Preto sme sa rozhodli ísť s kožou na trh a zverejňovať názory naších zákazníkov na naších stránkach formou importu z portálu Heuréka.sk, kde si môžete overiť hodnovernosť naších referencií. Či už je hodnotenie kladné alebo záporné, Váš názor si ceníme a učíme sa z neho. Prajeme Vám veľa šťastia pri výbere tej správnej firmy. Zostávame s pozdravom a tešíme sa na spoluprácu.

                                                                                                                      Ing. Vladimír Mišík, Ing. Anna Mišíková

On-line nákup: 0 €

Partneri

Maturitné oznámenia
Maturitné oznámenia


Dodávateľ skla