0905 523 995

ON-LINE OBCHOD

Vitajte

 
Ako objednať
 
Na tejto stránke Vám ponúkame návod, ako si vytvoriť nezáväznú kalkuláciu, a v prípade Vášho záujmu i objednávku.
Veľmi úspešným marketingovým ťahom je ponúknuť SUPER zľavy, GRÁTIS služby, vyčísliť neúčtovanú sumu, ktorú "ušetríte", hoci výsledná suma je oveľa väčšia ako predpokladaná.
 
S nami nemusíte počítať, koľko ušetríte. U nás si hneď spočítate, koľko zaplatíte. Po doplnení Vašich údajov sa kalkulácia (záložka č. 6) môže zmeniť na objednávku (záložka č. 7), ktorú môžete pohodlne odoslať on-line..
 
Postupujte nasledovne:
 • Pre bezproblémovú funkciu online nákupu je potrebné nastaviť povolenie " cookies " !
 
Výber pohára alebo čaše
 • Z ľavého menu si z ponuky  Poháre a čaše  vyberte druh pohára, čaše. Po rozkliknutí zadajte počet.

 • Ak chcete, môžete pridať pieskovanie spodnej časti a farebnú úpravu. Cez voľbu Uložiť a pokračovať potvrďte Váš výber. Ak zadáte väčší počet ako 1 ks, budú všetky poháre resp. čaše gravírované rovnako.

 • Ak chcete na každom pohári alebo čaši iné meno, musite zadať každy pohár resp. čašu zvlášť výberom z ľavého menu s počtom 1 ks.

 • Vyberte Vami požadované gravírovanie (okrajový dekor, obrázok /záložka 1., 2./ ). V prípade vlastného návrhu okrajového dekoru, obrázku pripojte cez ponuku Prehľadávať príslušný súbor.

 • Vyberte si z ponuky typ písma /záložka 3./  pre gravírovanie textu.

 • Zadajte požadovaný text. Aby program správne počítal cenu gravírovania podľa počtu uvedených slov, musí byť text v textovom okne uvedený tak ako ho chcete gravírovať. Ak chcete na čašu gravírovať mená a dátum musíte ich všetky vypísať (napr. Janka  Samko 15.10.2024…). Jednotlivé slová oddeľte medzerou, alebo riadkovaním. Príklad písania textu:

  Janka
   
  15.10.2024
     

  Prípadný text, ktorým chcete niečo upresniť uveďte do poznámky v závere objednávky, v opačnom prípade ho bude program počítať do ceny gravírovania.

 • Počet čiaš nie je obmedzený. Ďalšie čaše pridajte rovnakým spôsobom. Ak chcete viac čiaš /váz/ rovnakého druhu s odlišným gravírovaním, musíte každú zadať ako 1 ks, a zmeniť text gravírovania. Ak chcete niektorú z položiek opraviť, môžete sa vrátiť cez ponuku Späť.

 • Ponukou Uložiť a pokračovať  sa Vám v online nákupe (alebo založka č. 6.) zobrazí rekapitulácia výberu. Pokiaľ chcete v tejto časti zmeniť alebo zrušiť Váš výber, môžete tak urobiť cez ponuku Zmeniť [Zrušiť položku].

 • V hornej časti pravého menu online nákup vidíte aktuálny stav Vášho výberu, zhodného s rekapituláciou v spodnej časti.

 • Ponukou Uložiť a pokračovať po doplnení identifikačných udajov cez Prihlásenie alebo priamo v časti 7. Objednávka môžete Vašu Kalkuláciu zmeniť na Objednávku a pohodlne ODOSLAŤ.

 • Správne odoslanie objednavky je na záver potvrdené vetou: "Objednávka bola odoslaná." Objednávka je automaticky generovaná serverom a preposlaná nášmu obchodnému oddeleniu, a zároveň Vám na Vašu e-mailovú adresu. Preto Vás prosime, aby ste pred odoslaním objednávky skontrolovali správnosť uvedenej emailovej adresy. Ak Vám objednávka neprišla na Vami uvedený email, informujte sa u nás, či sme Vašu objednávku dostali.

                                                           Prajeme vám príjemný nákup.

                                                                                                                   Ing. Vladimír Mišík, Ing. Anna Mišíková.

On-line nákup: 0 €

Partneri

Maturitné oznámenia
Maturitné oznámenia


Dodávateľ skla