Referencie

Chystáte svadbu a nemáte Svadobné poháre? Ste maturanti a potrebujete Poháre na stužkovú? Chcete potešiť svojích blízkych alebo priateľov vkusným darčekom? Alebo chcete prezentovať svoju firmu pred obchodným partnerom a hľadáte serióznu firmu, ktorá vám vyrobí Firemné prezenty?

Na internete existuje veľa služieb, ktoré sa pokúšajú o hodnotenie obchodov. Bohužiaľ ani jedna z nich nepamätá na to, že hodnotiť obchod by mali predovšetkým samotní zákazníci toho obchodu. Tým, že hodnotenie býva otvorené, môžu svoj obchod hodnotiť sami majitelia (samozrejme pozitívne). Z takého hodnotenia sa stáva nepoužiteľný aspekt pre rozhodovanie, v ktorom obchode nakúpiť.

Práve preto prichádza Heureka s nezávislou službou Overené zákazníkmi.

je nezávislý nákupný radca, ktorý Vám poradí, ako vybrať nejlepší produkt za výhodnú cenu. Zároveň prináša uživateľské recenzie produkov a služieb internetových obchodov, které vedú k úspešnému nákupu.

Overené zákazníkmi sa pýta iba zákazníkov, ktorí v obchode nakúpili. Robí to zasielaním dotazníku po nákupe. Cieľom je získať objektívny a overený názor na kvalitu obchodu, ktorý dá vyniknúť kvalite a minimalizuje falošné hodnotenia. Overené zákazníkmi je služba Heureky, ktorá zaisťuje nezávislé hodnotenie obchodov iba od reálnych zákazníkov a tým dáva nakupujúcim informáciu o tom, aké kvalitné sú služby daného obchodu.

Certifikát Overené zákazníkmi, udelený na základe spokojnosti zákazníkov, buduje dôveru nášho e‑shopu. Tí, ktorí sú najviac počuť, sú spravidla naši najväčší kritici. Vďaka službe Overené zákazníkmi však počujete všetkých. Zadarmo dostanete spätnú väzbu od všetkých našich zákazníkov. Viac o Overené zákazníkmi.

Preto sme sa rozhodli ísť s kožou na trh a zverejňovať názory naších zákazníkov na naších stránkach z portálu Heureka.sk. Tu si môžete overiť, či sú referencie GRADIM hodnoverné. Či už je hodnotenie kladné alebo záporné, Váš názor si ceníme a učíme sa z neho. Prajeme Vám veľa šťastia pri výbere tej správnej firmy. Zostávame s pozdravom a tešíme sa na spoluprácu.

Pridajte sa k množstvu spokojných zákazníkov a pozrite si referencie GRADIM.