Doprava a platba

Doprava

Spôsob doručenia

  • Dodávateľsky – tovar vám doručíme osobne alebo balíkom Slovenskej Pošty prostredníctvom služby Expres kuriér. V cene je zahrnuté i poistenie tovaru pre prípad poškodenia. Dátum, čas a miesto vám vopred oznámime telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom SMS-ky. Tovar si pri prevzatí osobne skontrolujete.
  • Osobný odber – tovar si po telefonickom dohovore prevezmete priamo na adrese prevádzky GRADIM s.r.o., SNP 1936, areál OSBD, prípadne v sídle firmy GRADIM s.r.o., Rozkvet 2067/150, 017 01, Považská Bystrica. Tovar si pri prevzatí osobne skontrolujete.

Cena za dopravu

Doprava ZADARMO (hodnota objednávky nad 50 €) …. 0 €

Pre všetky objednávky v hodnote nad 50 € je DOPRAVA ZADARMOHodnota objednávky je suma po odpočítaní príslušných zliav. Tovar vám doručíme ZADARMO osobne, alebo balíkom Slovenskej pošty ako krehký balík. Termín dodania vám oznámime emailom, SMS-kou, alebo telefonicky 1-2 dni vopred. V prípade poškodenia vám posielame nový tovar. Platba vopred prevodom na účet, platobnou kartou, alebo v hotovosti pri dodaní.

U objednávok, ktorých hodnota nepresiahne 50 € účtujeme dopravné náklady nasledovne:

Osobný odber  …. 0 €

Tovar si po telefonickom dohovore môžete prevziať osobne na adrese prevádzky: SNP 1936, areál OSBD v Považskej Bystrici., resp. sídla firmy: Rozkvet 2067/150, 017 01 Pov. Bystrica. Platba vopred prevodom na účet, alebo v hotovosti pri prevzatí.

Balík na poštu …. 5 €

Tovar posielame ako krehký balík Slovenskej pošty na uvedenú poštu. Lehota prepravy D+1 (dodanie prvý pracovný deň po dni podania). Tovar si po prevzatí ihneď skontrolujte. V prípade poškodenia Vám posielame nový tovar.

Balík na adresu …. 6 €

Tovar posielame ako krehký balík kuriérom Slovenskej pošty na uvedenú adresu. Lehota prepravy D+1 (dodanie prvý pracovný deň po dni podania). Tovar si po prevzatí ihneď skontrolujte. V prípade poškodenia vám posielame nový tovar.

Platba za tovar

V prípade odoslania objednávky z našej webstránky je objednávka automaticky generovaná serverom a preposlaná nášmu obchodnému oddeleniu, a zároveň vám na vašu e-mailovú adresu. Následne vás budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky. V prípade, že ste uviedli nesprávnu e-mailovú adresu, alebo objednávka nebola správne odoslaná, a do 5-ho pracovného dňa vás nebude nikto kontaktovať, prezvoňte nám na tel. číslo 0905 523 995, alebo píšte na gradim@gradim.sk.

Spôsoby úhrady a cena za úhradu:

PREVODOM NA ÚČET …. 0 € – po obdržaní vašej objednávky vám e-mailom zašleme preddavkovú faktúru s údajmi k platbe (číslo nášho účtu, sumu a variabilný symbol platby t.j. číslo preddavkovej faktúry, aby sme mohli identifikovať vašu platbu. Dokladom o úhrade je výpis z účtu.

PLATOBNOU KARTOU …. 0 € – po zadaní údajov vašej platobnej karty bude úhrada pripísaná na náš bankový účet. Dokladom o úhrade je výpis z účtu.

DOBIERKOU …. 1,50 €  – dobierku je možné uhradit na dodacej pošte alebo kurierovi v hotovosti alebo platobnou kartou. Doklad o úhrade vydáva dodacia pošta alebo kuriér.

​​​V HOTOVOSTI …. 0 € – pri prevzatí tovaru po tel. dohovore na adrese prevádzky GRADIM s.r.o., SNP 1936, areál OSBD, prípadne v sídle firmy GRADIM s.r.o., Rozkvet 2067/150, 017 01, Považská Bystrica. Doklad o úhrade vydáva dodávateľ.

Daňový doklad podľa Zákona o dani z príjmov obdržíte pri odovzdaní tovaru.