Doprava a platba

Doprava

Spôsob doručenia

1. Dodavateľsky – tovar vám osobne dovezieme. Dátum, čas a miesto vám vopred oznámime telefonicky. Tovar si pri prevzatí osobne skontrolujete.

2. Osobný odber – tovar si po telefonickom dohovore prevezmete priamo v sídle firmy: Rozkvet 2067/150 v Považskej Bystrici, alebo v prevádzkarni na adrese: SNP 1936, areál OSBD v Považskej Bystrici.

3. Balíkom – prostredníctvom Slovenskej Pošty a.s. V cene je zahrnuté i poistenie tovaru pre prípad poškodenia. Reklamáciu je povinný uplatniť preberajúci do 24 hodín po prevzatí. Dodávateľ sa zaväzuje odoslať objednaný tovar kupujúcemu v neporušenom stave.

Cena za dopravu

Doprava ZADARMO (hodnota objednávky nad 50 €) …. 0 €

Pre všetky objednávky v hodnote nad 50 € je DOPRAVA ZADARMOHodnota objednávky je suma po odpočítaní príslušných zliav. Tovar vám doručíme ZADARMO osobne, alebo balíkom Slovenskej pošty ako krehký balík. Termín dodania vám oznámime emailom, SMS-kou, alebo telefonicky 1-2 dni vopred. V prípade poškodenia vám posielame nový tovar. Platba vopred prevodom na účet, alebo v hotovosti pri dodaní.

U objednávok, ktorých hodnota nepresiahne 50 € účtujeme dopravné náklady nasledovne:

Osobný odber  …. 0 €

Tovar si po telefonickom dohovore možete prevziať osobne na adrese prevádzky: SNP 1936, areál OSBD v Považskej Bystrici., resp. sídla firmy: Rozkvet 2067/150, 017 01 Pov. Bystrica. Platba vopred prevodom na účet, alebo v hotovosti pri prevzatí.

Balík na poštu …. 5 €

Tovar posielame ako krehký balík Slovenskej pošty na uvedenú poštu. Lehota prepravy D+2 (dodanie druhý pracovný deň po dni podania). Platba na dobierku. Tovar si po prevzatí ihneď skontrolujte. V prípade poškodenia vám posielame nový tovar.

Balík na adresu …. 6 €

Tovar posielame ako krehký balík Slovenskej pošty na uvedenú adresu. Lehota prepravy D+2 (dodanie druhý pracovný deň po dni podania). Platba na dobierku. Tovar si po prevzatí ihneď skontrolujte. V prípade poškodenia vám posielame nový tovar.

Platba

V prípade odoslania objednávky z našej webstránky je objednávka automaticky generovaná serverom a preposlaná nášmu obchodnému oddeleniu, a zároveň vám na vašu emailovú adresu. Následne vás budeme kontaktovať prostrednictvom emailu, alebo telefonicky. V prípade, že ste uviedli nesprávnu emailovú adresu, alebo objednávka nebola správne odoslaná, a do 5-ho pracovného dňa vás nebude nikto kontaktovať, prezvoňte nám na tel. číslo 0905 523 995, alebo píšte na gradim@gradim.sk.

Podľa údajov vo faktúre môžete sumu uhradiť:

BANKOVÝM PREVODOM – homebanking je najbežnejší, najrýchlejší a najlacnejší spôsob. Výpis z účtu je dokladom o zaplatení.

VKLADOM NA ÚČET – v ktorejkoľvek pobočke vašej banky. Doklad o vklade na náš účet vám zároveň slúži ako doklad o úhrade.

V obidvoch prípadoch je potrebné správne uviesť číslo nášho účtu, vami zvolenú sumu a variabilný symbol platby t.j. číslo preddavkovej faktúry, aby sme mohli identifikovať vašu platbu.

ÚHRADOU NA DOBIERKU – dobierkou na dodacej pošte alebo kuriérovi.

​​​ÚHRADOU V HOTOVOSTI – v sídle firmy GRADIM, Rozkvet 2067/150, 017 01, Považská Bystrica, alebo na adrese prevádzky: SNP 1936, areál OSBD

Daňový doklad podľa Zákona o dani z príjmov obdržíte pri platbe a odovzdaní tovaru.

Neuhradením preddavkovej faktúry sa objednávka neruší !!!