O nás

“More than just a glass …”

Od roku 1992 ako vyjadruje samotný názov firmy sa zaoberáme GRAvírovaním skla DIamantovou Mikrobrúskou, čo svedčí o naších bohatých skúsenostiach v oblasti zušľachtenia skla.

Stála prevádzkareň firmy sa nachádza v Považskej Bystrici, vzdialenej 25 km od tradičného výrobcu skla RONA v Lednických Rovniach, ktorý je naším hlavným dodávateľom suroviny.

Ponukou našich služieb sa snažíme uspokojiť požiadavky zákazníka počnúc nákupom suroviny, samotným gravírovaním, zabezpečením požadovaného balenia až po dopravu k zákazníkovi.

Sklo sa svojou tradíciou i úžitkovými a estetickými vlastnosťami stáva súčasťou moderného životného štýlu a získava si široký okruh zákazníkov. Gravírovaním sa mení na originálny darček alebo suvenír či už ako pohár,  kalich, fľaška, váza, prezent Vašej firmy, mesta či obce. Ako pohár na stužkovú slávnosť je spomienkou na vzácne chvíle mladosti. V podobe svadobnej alebo výročnej čaše umocňuje význam dôležitých životných okamihov. Môže Vás súčastne prezentovať a zároveň potešiť Vás i Vaších priateľov, obchodných partnerov, klientov, či zamestnancov.

                               Prajeme Vám príjemný nákup a ďakujeme za Vašu dôveru.